polvic: (Default)
[personal profile] polvic
 

Photo: polvic01

Як і в багатьох містах світув Сан-Франциско пройшов мітинг української коммунітіз вимогоюзвільнити викрадену в Україніозброєними російськими бандами терористівукраїнську льотчицюНадію Савченко.

As in many cities around the world, San Francisco rally Ukrainian kommuniti, demanding the release of the kidnapped in Ukraine, the Russian armed gangs of terrorists, Ukrainian pilots Hope Savchenko.

"Президент США Барак Обама закликав Путіна звільнити затриману льотчицю і парламентарія Надію Савченко відповідно до положень Мінських домовленостей про необхідність звільнення всіх незаконно утримуваних осіб", - заявив прес-секретар посольства США Вілл Стівенс в Москві. 

17 березня президент України Петро Порошенко передав керівництву ЄС «список Савченко», до якого увійшли майже п'ять десятків російських громадян, причетних до викрадення та незаконного засудження української військовослужбовцем. У Кремлі наявність цього документа заперечують, і продовжують готуватися до оголошення людожерського вироку Савченко. Група депутатів від фракцій парламенту "Блок Петра Порошенка" і "Батьківщина" разом з прес-секретарем президента України Святославом Цеголко вирушила в Донецьк Ростовської області, де в понеділок відбудеться суд над незаконно ув'язненої в Росії української льотчицею і народним депутатом Надією Савченко. Очікується, що вирок Савченко зачитають 21-22 березня. Судилище над українкою проходить в місті Донецьк Ростовської області.

Українка стала абсолютною протилежністю образу пригноблених і безпорадних росіян, який харчується здійснити совковий гестапівець ватажок країни.

Українка Надія Савченко, показавши середній палець суд в Росії, теж таким чином продемонструвала свою кордон прийняття абсурду. Савченко викрали російські сили в Донбасі, переправили її через кордон в Росію, де влада влаштувала над ним "показовий суд". Українська льотчиця лише виконувала свою роботу як військовий, захищаючи рідну країну від нападу Росії, яка і розв'язала цю війну, заперечуючи це.

Як сказав під час виступу в Будинку культури в Стокгольмі експерт Пітер Померанцев, ватажок Московії-Росії домагається, щоб кожен росіянин відчував себе нікчемою, прийняв ситуацію, був абсолютно безпорадним і не намагався щось змінити. А Савченко абсолютна протилежність цьому образу. Померанцев дуже вдало порівняв українку з національним героєм України і поетом Тарасом Шевченком. Як і він, Савченко вперта і вірить в силу слова і опору. Вона намагається довести, що вільні люди переможуть "імперію рабів". За словами Померанцева, найкращим способом перемогти режим Путіна - це показати росіянам приклад такої людини. Тому не дивно, що Кремль так боїться Савченко.

Collapse )

 
 

Profile

polvic: (Default)
polvic

April 2016

S M T W T F S
     12
3 4 567 8 9
1011 1213141516
17 1819 20212223
24252627282930

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 19th, 2017 08:36 pm
Powered by Dreamwidth Studios