polvic: (Default)


Photo: polvic01

День Мартіна Лютера Кінга (Martin Luther King Day) є національним святом США і відзначається в третій понеділок січня (у 2016 році — 18 січня).
Мартін Лютер Кінг найвідоміший афроамериканський проповідник, яскравий оратор, лідер Руху за громадянські права чорношкірих у США. Кінг став національною іконою в історії американського прогрессивизма. Мартін Лютер Кінг став першим активним діячем чорного руху США і першим яскравим борцем за цивільні права чорношкірих у США, борючись з дискримінацією, расизмом та сегрегацією.


 Martin Luther King is the U.S. national holiday and is celebrated on the third Monday of January (in 2016 — on January 18).
 King the most important African American preacher, brilliant orator, a leader of the civil rights Movement of blacks

 in the United States. 
Martin Luther king became the first activist of the black movement in the USA and the first bright fighter for civil rights of blacks 

in the USA, fighting discrimination, racism and segregation.

Після інциденту з Трояндою Парку (швачка була арештована за відмову поступитися місцем в автобусі білому пасажирові) в грудні 1955 р. в Монтгомері створюється Асоціація вдосконалення, і Кінг стає її президентом. Під керівництвом Кінга негритянська громада бойкотувала транспорт Монтгомері 382 дня. У листопаді 1956 р. Верховний суд США визнав закон про сегрегацію в Алабамі неконституційним. У грудні чорні і білі вперше користувалися автобусами спільно. Кінг придбав загальнонаціональну популярність, у лютому 1957 р. його портрет з'явився на обкладинці журналу "Тайм". Рух за громадянські права середини XX ст., до якої прилучився Кінг, йшло корінням ще в передвоєнні роки.

Президент Ліндон Б. Джонсон запросив його в Білий дім, де Кінг був присутній при підписанні білля про оселях, який став частиною закону 1964 р. про громадянські права. Закон забороняв сегрегацію в громадських місцях та на виробництві, в умовах праці і зарплати. В кінці року Кінгу була присуджена Нобелівська премія миру.

В останні роки життя увагу Кінга було залучено не тільки до расизму, але і до проблеми безробіття, голоду і бідності у всій Америці. Розширення кругозору зумовила необхідність підтримати радикальні кола негритянської молоді під час заворушень в гетто Уотс, Ньюарка, Гарлему і Детройта, які суперечили принципам ненасильства. Кінг став усвідомлювати, що расова дискримінація тісно пов'язана з проблемою бідності.

28 березня 1968 р. Кінг очолив 6-тисячний марш протесту в діловій частині Мемфіса (штат Теннессі), метою якого була підтримка страйкуючих робітників. На наступний день Кінг був поранений снайпером, коли стояв на балконі в мемфисском мотелі "Лоррэйн". Від рани він помер у госпіталі Сент-Джозефа і був похований в Атланті. 20 січня 1986 р. нація зазначила перший День Мартіна Лютера Кінга.

Огляди ситуації з расизмом в Росії міжнародними правозахисними установами включають доповідь спеціального доповідача ООН з расизму (2007 рік), уклав, що «хоча в Російській Федерації відсутня державна політика расизму, російське суспільство стикається з тривожною тенденцією посилення расизму». Приклади дискримінації в Росії: повсюдна проблема - вихідців з Кавказу затримують для перевірки документів набагато частіше, ніж росіян. Крім того, співробітники міліції не соромляться проявляти грубе і зневажливе ставлення до таких осіб.
Сеульська газета повідомила, що дочка російського ватажка закохалася в корейця"
Не встигла в Сеулі газета опублікувати це повідомлення, послідувала заява ватажка, расиста і шаленого фашиста через прес-секретаря, що його дочка ніколи не вийде заміж за корейця. Чи зможуть молодих людей подолати расові забобони махрового російського расиста покаже майбутнє.

Next... )
polvic: (Default)


Photo: polvic01

У понеділок, у багатьох містах США пройшли мітинги з вимогою закрити спецв'язниці, на військовій базі Гуантанамо, 
на Кубі. У Сан-Франциско група протестантів, близько десяти чоловік, пройшла Маркет Стріт з постерами і листівками,
 які закликають президента США виконати передвиборчу обіцянку.

On Monday, many U.S. cities have passed meetings with the requirement to close the special prison at Guantanamo 
Bay military base in Cuba. In San Francisco a group of protesters, about a dozen people, was held on Market Street with
 posters and leaflets urging the U.S. President to fulfill a campaign promise.
U.S. President Barack Obama intends to keep his promise to close the special prison at the U.S. military base Guantanamo
 in Cuba where the detainees are accused of terrorism.


Президент США Барак Обама має намір стримати свою обіцянку закрити спецв'язниці на військовій базі США
 Гуантанамо на Кубі, де утримуються ув'язнені, обвинувачені в тероризмі.


Спецтюрьма розташована на орендованій з 1903 року США військово-морській базі в затоці Гуантанамо на Кубі. 
У зв'язку з антитерористичною операцією в Афганістані в 2001 році туди почали надходити полонені бойовики 
«Аль-Каїди», прихильники «Талібану» та інших організацій, які американський уряд вважає терористичними.


Президент Обама, за сім років, звільнив з Гуантанамо і передав владі іноземних держав понад 130 в'язнів,
 близько 10% з яких знову приєдналися до екстремістським організаціям.

Read more... )

polvic: (Default)

Photo: polvic01

Мер Сан-Франциско Ед Лі був приведений до присяги, на другий термін на тлі демонстрації протестуючих у залі, де проходила інавгурації, звинувачуючи поліцію в жорстокості, які застрелили 26-річного чоловіка в минулому місяці. Протестуючі вимагали, щоб начальник поліції Грег Зугр був звільнений після інавгурації мера.

The mayor of San Francisco Ed Lee was sworn in for a second term amid demonstrations by protesters in the hall where there passed inauguration, accusing the police of  brutality, which shot 26-year-old man last month. The protesters demanded that police chief Greg Suhr was dismissed after the inauguration of the mayor.

У церемонії в мерії взяли участь губернатор Каліфорнії Джеррі Браун, сенатор Дайан Файнштейн, колишній мер Сан-Франциско віце-губернатор Гевін Ньюсом, а також державні та міські чиновники.
Десять осіб були затримані, але ненадовго, всі вони пізніше були звільнені без інцидентів.


Read more... )
polvic: (Default)


Photo: polvic01Опівдні в п'ятницю більше ста чоловік в купальних костюмах вишикувалися вздовж
кромки океану, роблячи стрибки щоб зігрітися і після відліку часу, рівно о 12 годині кинулися в океан.


At noon on Friday, more than a hundred people in bathing suits lined up along edge of the ocean,
 making the jump to warm up and after the countdown, exactly 12 hours rushed to the ocean.Температура води в океані, за даними Національного управління океанічних атмосферних
досліджень США 54 градуси ( 12C) опівдні на Новий рік.


Next... )
polvic: (Default)


Photo: polvic01

Члени Арабо-Американського співтовариства і їх союзники, більше 100 чоловік, 18 грудня провели мітинг біля мерії City Hall, скандуючи вимоги: «гідність, звільнення, самовизначення».

Members of the Arab American community and their allies rallied outside San Francisco City Hall Friday calling for an end to a resurging Islamophobia in the Bay Area and across the country.
A crowd of well over 100 people, comprised of Arab and non-Arab community members, gathered together on the steps of City Hall, chanting their demands: “dignity, liberation, self-determination.”
Many attendees said they have been on the receiving end of racism and xenophobia. With the rise of the Islamic State, they said more and more people here in America have been treating them with disrespect and appear to be confusing Islam with ISIS.

2015 був важким для Арабської громади, разом з людьми по всьому світу, які боролися за справедливість. У Ресурсному арабському центрі (AROC) араби об'єднали зусилля зі своїми союзниками, в боротьбі з расизмом і війною.

Загострення з громадою намітилося після вбивства 14 осіб мусульманської подружньої парою. У Сан-Германдіно, на півдні Каліфорнії, в результаті стрілянини відкритої подружньою парою Саїдом Фарука і Ташфін Малик, - поблизу Центру надання соціальної допомоги під час різдвяної вечірки. Жертвами теракту стали 14 осіб, 21 отримали раненія.Самі нападники пізніше були вбиті в перестрілці з поліцією. У пари залишилася шестимісячна дочка.

Аналіз електронних пристроїв, вилучених в будинку подружньої пари в Бернардіно, показав, що вони могли планувати більш масштабний теракт. За інформацією слідства, Саїд Фарук і Тафшін Малик перебували на заключних етапах підготовки до нападу на будівлю в якому знаходилися набагато більше людей, ніж в медичному центрі.

Read more... )
polvic: (Default)


Photo: polvic01

Щороку в середині грудня, перед католицьким Різдвом, по всьому світу приходить захоплюючий фестиваль SantaCon, взяти участь в якому, може будь-яка людина, одягнений в яскраво червоний костюм з білою опушкою. Перевагою такого флешмобу є те, що збираються люди обох статей, різного віку і національностей - свято об'єднує всіх.

SantaCon returns to San Francisco Saturday where it started 21 years ago. It's a great party for some people but a nightmare for others.

Ідея проведення SantaCon народилася в 1994 році в Сан-Франциско, а її натхненником стала діяльність дитячої театральної групи Solvognen. Понад двадцять років тому, десятки артистів переодягнуті в костюми Санта-Клауса зібралися в Копенгагені і відправилися в один з місцевих магазинів. Вони брали там з полиць різні товари і роздавали їх покупцям в якості подарунків, без попередньої згоди керівництва магазину. Пізніше поліція заарештувала всіх членів цієї групи.

З часом до СантаКону стали приєднуватися інші міста - в чачале в Америці, а потім інші. Сьогодні фестиваль Санта Клаусів проводиться в сорока чотирьох країнах і приблизно в трьохстах містах світу. Найбільше казкових персонажів виходить на вулиці Нью-Йорка, Лондона, Ванкувера, Вашингтона, Бостона, Белфаста.Read more... )
polvic: (Default)


Photo: polvic01

6 грудня іудеї всього світу починають відзначати Хануку, святкування яке цьогоріч триватиме до 14 грудня.

Begins in the Evening of December 6, 2015 | Ends in the Evening of December 14, 2015
Union Square Park - San Francisco
A local miracle happened in San Francisco in тисяча дев'ятсот сімдесят п'ять when community leaders joined together to create the first big menorah public celebration of Chanukah outside of Israel. Today that spark of innovation has spread to annual Chanukah celebrations in over 500 cities worldwide including; Berlin, Paris, Buenos Aires, Brisbane and Ho Chi Minh City. In San Francisco the legacy of innovation to spread the light continues.

«Свято свічок», як ще називають Хануку, присвячений чуду, що сталося при освяченні Другого іудейського Храму після перемоги єврейського воєначальника Маккавея над військами царя Антіоха «164 році до нашої ери). Масло, необхідне для запалювання храмового світильника (менори), було, за легендою, сплюндровано ворогами. Євреї знайшли лише один глечик «чистого» оливкової олії. Його повинно вистачити тільки на добу, але вистачило на вісім днів горіння менори - саме тому свято відзначається протягом восьми днів.

За традицією це свято супроводжується великими і гучними застіллями з традиційними піснями про чудеса, що здійснюються Всевишнім.Однако основний традицією Хануки є запалювання ханукальних світильника - менори, яке часто проводять на площах великих міст.

У 1975 році в Сан-Франциско, лідери єврейської громади об'єдналися, щоб створити першу велику менору громадського святкування Хануки за межами Ізраїлю. Сьогодні ця іскра інновації поширитися на щорічних урочистостях Хануки в більш ніж 500 містах по всьому світу, включаючи, - Берлін, Париж, Буенос-Айрес, Хо-Ші-Мін.
Святкування в Сан-Франциско відбудеться на головній площі, Юніон-сквер, де 6 грудня пройшла традиційна церемонія запалювання менори. Святкування відбулося на Манхеттені (Нью-Йорк), де запалили найбільшу в світі менору. Милуватися святковими вогнями можна буде до 13 грудня.

Read more... )
polvic: (Default)


Photo: polvic01

Поліцейське безправ`я, «дірява» система правоохоронних органів, озброєний розгін демонстрацій, безкарність бандитів у погонах, кругова порука поліцейських, прокурорів і суддів та інші принади поліцейської держави Московії, виявляється, властиві не тільки для «тоталітарної Росії», де багато років править совковий гестапівець.

Hundreds of people took part Saturday in New York in the mass protests against the cruelty of the American police. Demonstrators march walked through one of the main streets - Sixth Avenue, chanting slogans against the tyranny of the guardians of the law, which often results in US casualties.

Сотні людей взяли в суботу участь у Нью-Йорку у масовій акції протесту проти жорстокості американської поліції. Демонстранти маршем пройшлися по одній з головних вулиць міста - Шостої авеню, скандуючи гасла проти свавілля з боку охоронців закону, яке нерідко приводить у США до людських жертв.

У США періодично спалахують протести у зв'язку з особливо жорстокими діями співробітників правопорядку, особливо по відношенню до темношкірого населенню, які нерідко призводять до летальних наслідків. Одним з найвідоміших подібних випадків є вчинене в серпні 2014 вбивство в місті Фергюсон беззбройного 18-річного афроамериканця Майкла Брауна. Він був застрелений білим поліцейським Дарреном Вілсоном. Після цього в Фергюсон і в багатьох інших містах США, у тому числі Вашингтоні, Нью-Йорку, Бостоні, Чикаго, Лос-Анджелесі, пройшли масові акції протесту, часом переростали в безлади. Вони спалахнули з новою силою після того, як журі присяжних вирішило не залучати Уїлсона до суду.

Рухаючись колоною через центр мегаполіса, учасники акції через гучномовці розповідали про випадки надмірного застосування сили з боку поліцейських, що відбулися в країні за останні роки. Багато тримали в руках фотографії та плакати із зображеннями людей, в основному темношкірих, які загинули від рук співробітників правопорядку.


Read more... )
polvic: (Default)


Photo: polvic01

Кілька десятків активістів, що підтримують кандидатів у Президенти США від Демократичної партії, налякані зростанням популярності республіканця Дональда Трампа, влаштували мітинг на Міссион вулиці в Сан-Франциско, з побиттям ляльок, зображуваних Трампа, що, втім, не зменшило популярності Трампу, а скоріше навпаки. Одна з виступаючих, назвала Трампа Бандерою, що ставить Трампа в один ряд з національним героєм України, який боровся проти гітлерівського і радянського фашизму.

Several dozen of activists supporting the US presidential candidate of the Democratic Party, frightened by the growing popularity of Republican Donald Trump, staged a rally on Mission Street in San Francisco, with the beating of dolls representing Trump, which, however, does not diminish the popularity of Trump, but rather the opposite. One of the speakers, called Trump Bandera, which puts Trump in line with Ukraine's national hero who fought against Hitler fascism and Soviet.

Трамп - генеральний директор компанії Trump Organization. Зайнявшись будівельним бізнесом в конце1960-х років, він зумів перетворити сімейну фірму на величезну імперію, яка приносить нечуваний прибуток. В одному з інтерв'ю на запитання про те, яким би він хотів би залишитися в пам'яті людей, Трамп відповів, що волів би, щоб його запам'ятали як будівельника, який звів велике число будівель, прикрасивши ними багато міст світу. «Наприкінці життя вас будуть оцінювати не по тому, як багато ви намагалися зробити, а по тому, що зуміли зробити», - сказав Трамп.

Найбільш цікавих і пам'ятних з десятка «однакових» промов республіканських політиків на теледебах кандидатів у президенти від Республіканської партії було, без сумніву, виступ Дональда Трампа. Агентство Reuters по закінченню дебатів вийшло із заголовком: «Всі ці сиплі республікнаскіе дебати були про присутність на них Дональда Трампа». Своєю тактикою мільярдер Дональд Трамп ламає звичні правила гри, забираючи значну частину електорату і у республіканців, і у демократів.

За його словами, «гроші йдуть (в Мексику), а наркотики приходять (з Мексики)». Він знову повторив свою думку про те, що уряд Мексики посилає в США злочинців, оскільки воно «набагато розумніші» американських політиків.

Вже після теледебатів в інтерв'ю журналісту Fox News Трамп заявив, що він найстрашніший сон Клінтон, - єдина людина з республіканців, який може перемогти Хілларі.

Популярність Трампа зростає. За даними дослідження, проведеного агентством Reuters, за Дональда Трампа в даний час готові проголосувати 24,9% респондентів. На другому місці - Джеб Буш (12,2%). Замикає трійку лідерів Скотт Уокер (9%).

Read more... )
polvic: (Default)


Photo: polvic01

17 вересня, з нагоди чотирирічного ювілею руху Occupy Wall Street, коаліція Bay Area організацій проведе акції і мітинг у Сан-Франциско, щоб привернути увагу до доступного житла, співпадаючих з днем ​​дії в Нью Йорк, де активісти пройдуть маршем від парку Zuccoti до мерії.

Index (HAI), the median house price in San Francisco jumped 103% from the first quarter of 2012, to $1.35 million in July, 2015—leaving only 10 percent of city residents able to afford even a median-priced house. This has dire consequences for the overall wellbeing of San Franciscans.

"This housing crisis is hitting poor San Franciscans like a punch in the gut, while other San Franciscans are experiencing unprecedented wealth,” said Jennifer Friedenbach, Executive Director of the Coalition on Homelessness. “San Franciscans are being displaced, losing their housing, becoming homeless, while the city is left sweeping encampments, ticketing, jailing and harassing its impoverished residents.  It is time to make sure that San Francisco has the resources it needs to get serious about addressing this housing crisis."


Згідно Каліфорнійської Асоціації житлового Індекс доступності ріелторів (HAI), середня ціна будинку в Сан-Франциско підскочив на 103% у першому кварталі 2012 року, досягла до $ 1350000 в липні 2015 року, залишивши тільки 10 відсотків жителів міста, здатних дозволити собі навіть середньої ціни будинку. Це має важкі наслідки для загального благополуччя Сан францисканців.

Це зліт цін і супроводжуючих його збільшення  виселень, переміщення, бездомності та питання охорони здоров'я, обумовлений припливом протестів Tech Industry-викликав житлових активістів проти технічно афілійованих особ, які, впливають на поточні умови. На цій ноті, в день акції починається з 7:00 ранку "Wake Up Call" для Рона Конвея, інвестора і покровителя мера Ед Лі. Конвей потрапив під вогонь з доступних житлових організацій за його використання фінансового впливу, щоб впливати Сан-Франциско політику.

Read more... )
polvic: (Default)


Photo: polvic01

Дивовижна демонстрація, від Bridal Galleria Runway Show, кращих і яскравих зразків весільної індустрії, на 3 Embarcadero Центрі 13 вересня, допомогти присутнім нареченим, щоб весілля стало одним із самих чудових днів життя.

Weddings Unveiled is a free event that brings the best in the business to Embarcadero Center.  A beautiful setting filled with wedding inspiration to help you create your perfect day! Think of it as a one stop wedding shop, where you’ll browse hundreds of options and meet and greet the wedding experts. Check out invitations, music, cakes, caterers, flowers, favors, photographers, stylish wedding attire, honeymoon destinations, beauty and fashion for all your wedding events and so much more! Embarcadero Center makes it easy and fun to get the How To, on the To Do, before you say I Do!
This year’s event will feature 40+ wedding inspired vendors, a fashion show, entertainment, consultations, a photobooth, a flower and make-up demo, samples, and a free goodie bag for the first 100 guests.

Лотерея з різними дивовижними призами, подарунки для перших 100 гостей, жива музика з DJ Твін Спін пройшла під одним, неймовірно красивою, обстановці.

Read more... )
polvic: (Default)


Photo:polvic01

Рент квартири в Сан-Франциско стає з кожним днем ​​дорожче, незважаючи на минулі протягом місяця ряд протестних мітингів, за участю багатьох керівників мерії, які активно виступають, але з кожним мітингом для багатьох стає зрозумілим, що це струс повітря. Зростання виселення давніх орендарів, власниками квартир, щоб заселити мешканців за вищими цінами, послужили протестним мітингів у мерії. Протестувальники вимагають встановити мораторій на будівництво елітного житла і зупинити виселення орендарів із займаних квартир. Вони кажуть, що працюючі сім'ї, особливо латиноамериканців, витісняються власниками житла і що міська влада зобов'язана дати їм відсіч.

Rent an apartment in San Francisco is becoming more expensive with each passing day, despite the past during the month a series of protest meetings, with the participation of many heads of City Hall, to actively advocate, but each rally for many it becomes clear that it is shaking the air. Rising out of old tenants, the owners of flats to tenants to settle at higher prices served as protest rallies at City Hall. The protesters are demanding a moratorium on the construction of luxury housing and stop the eviction of tenants from their apartments. They say that working families, especially Hispanics, are displaced homeowners and the city authorities are obliged to resist them.

Опікунська рада проголосувала 7 голосів «за» прийняття мораторію, 4 проти. Щоб прийняти мораторій, потрібно дев`ять голосів для затвердження. Керівники Кеті Тан, Скотт Вінер, Марк Фаррелл і Джулі Крістенсен проголосували проти. Керівники Малія Коен, Лондон Порода, Девід Кампос, Джейн Кім, Ерік Мар, Норман Йі і Джон Авалос підтримали його.

За законом штату, мораторій може тривати до двох років, під час якого має бути розроблений більш докладний план.
За останні чотири роки, орендна плата продовжує зростати разом з виселень. Орендна плата за квартиру з однією спальнею збільшилася за минулий рік на 13,9 відсотка до $ 3,530, що є найвищою в країні.

Дебати про мараторію, далекі від завершення. Прихильники стверджують, що вони будуть піднімати це питання на голосуванні в 3 листопада цього року.

Ринок оренди Bay Area виявився у вогні. Збільшення орендної плати в Окленді за рік склав 21,6%, в Берклі- до 30,9%, Емірівілле- до 29,5%, Сан-Хозе- до 14% і навіть у Daly City до 20,1%.

Криза доступного житла в Сан-Франциско набув загрозливих масштабів, про що свідчать нескінченні мітинги-протести перед мерією. Власники житла виступають проти введення мораторію і на тайм-аут виселення орендарів з займаних квартир. Якщо судити по злісним виступам, можна уявити яка доля очікує наймачів. Дані Сан-Франциско Rent Board показують, що зусилля орендарів, досягли рівнів, що не спостерігалися протягом багатьох років. В даний час, виселені мешканці мають мало можливостей, щоб залишитися у своєму районі і витісняються з міста.

Read more... )
polvic: (Default)


Photo: polvic01

Moms Demand Action в Сан-Франциско на Union Square в день національного дня дій 10-го вересня, провели акцію проти збройного насильства. У США щодня вбивають з вогнепальної зброї 88 людей і сотні отримують поранення.

Moms Demand Action in San Francisco on Union Square in the day of a national day of action on September 10, they held a rally against violence. In the United States every day are killed by firearms 88 people and injured hundreds.
Many were stunned by the news of the shooting live in Virginia, were killed Alison Parker and Adam Ward. Parker and operator Adam Ward were shot by disgruntled employees August 26, live on WDBJ-TV in Moneta, Virginia.

Багато були приголомшені звісткою про стрілянину в прямому ефірі у Вірджинії, коли були вбиті Alison Паркер і Adam Ward. Паркер і оператор Adam Ward Було розстріляно незадоволеним співробітником 26 серпня в прямому ефірі на WDBJ-ТВ в Moneta, Вірджинія.

Енді Паркер, - батько Елісон Паркер 10 вересня виступить в Капітолії США, коли Конгрес повертається з перерви, закликаючи до зупинки збройного насильства, прийняттям більш суворих законів володіння зброєю.

Moms Demand Action була заснована Shannon Watts в Індіанаполісі, 15 грудня 2012 року, на наступний день після стрілянини в школі, під назвою «Мільйон мам для Gun Control». До кінця 2013 року, вона виросла в інформаційно-пропагандистську групу з 130000 членів і голів у всіх 50 штатах.

Read more... )
polvic: (Default)


Photo: polvic01

Численна група в'єтнамців Сан-Франциско протестувала проти церемонії підняття прапора комуністичного режиму В'єтнаму на City Hall, що проводиться В'єтнамським Генеральним консульством і мерією Сан-Франциско. У числі протестантів учасники війни проти комуністичного режиму в складі воїнів США. Коммунізм- це фашизм, скандували неодноразово в'єтнамці, розташувавшись навпроти мерії.

The Vietnamese Consulate General in the US city of San Francisco, in coordination with local authorities, on September 2 organised a ceremony to hoist the Vietnamese national flag in front of the San Francisco Municipal Hall on the 70 anniversary of Vietnam's National Day.

Зустріч представників В'єтнамського Генерального консульства в City Hall проходила з нагоди 70-ї річниці Національного Дня В'єтнаму.

Між 1860 і 1 880 роками В'єтнам колонізували французи, які побудували в містах промислові підприємства і стали вирощувати каучуконоси на плантаціях. Французькому пануванню прийшов кінець в 1954 році, коли партизанські загони комуністів захопили північ країни, і та розкололася на Північний і Південний В'єтнам. У 1956 році військові сили Сполучених Штатів Америки виступили на боці південних в'єтнамців проти комуністів Північного В'єтнаму. Збройний конфлікт переріс у запеклу війну. Уряд Південного В'єтнаму було повалено в 1975 році. Американські війська покинули країну, і в 1976 році Південний В'єтнам і Північний В'єтнам об'єдналися.

Коомуністіческіе режими всюди переростають в фашистські. З початку більшовизму, прирівняного до фашизму, заснованого В. Ульяновим в 1903 році, у світі налічується 95 мільйони жертв.

Сифілітик Ленін на початку століття патетично вигукнув: «Дайте нам партію революціонерів, і ми перевернемо Росію!»
Перевернули. Поставили з ніг на голову. Що отримали? Нічого, зате втратили ціле століття. На той же сторіччя відстали від цивілізованих країн. Вбиті десятки мільйонів людей. Країна - злиденна, відстала, нація біологічно вироджується. І перспективи одужання країни і нації аж ніяк не райдужні.

Правитель Московії, хвалиться, що береже свій партійний квиток, вижив з розуму карлик - маразматик, розв'язав війну з Україною з метою перетворення українців на рабів, а Україну на колонію фашистської Московії, направив своєму в'єтнамському колезі комуністу Чионг Тан Шанг вітальну телеграму з нагоди 70- ї річниці проголошення незалежності республіки.

Ватажок Московії висловив упевненість, що досягнуті країнами домовленості сприятимуть зміцненню російсько-в'єтнамського стратегічного партнерства «на благо народів двох держав, в інтересах забезпечення стабільності і безпеки в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні».
Стабільність і безпека з новоявленим Гітлером з Росії, - може бути подібно до тієї, яку залишили після себе російські терористичні банди в Донбасі, - вбивство, мародерство і насильство.


Read more... )
polvic: (Default)


Photo: polvic01

Сім'я Кейт Steinle, убитої на 14 пірсі в Сан-Франциско, подала позов проти Шерифа Сан-Франциско Росс Mirkarimi, Імміграції і Митного контролю (ICE) і Бюро з управління земельними ресурсами (BLM).

Family Kate Steinle, killed on the pier 14 in San Francisco, sued the San Francisco Sheriff Ross Mirkarimi, Immigration and Customs Enforcement (ICE) and the Bureau of Land Management (BLM).
On behalf of the parents of James and Liz Sullivan Steinle, lawyers from Cotchett Pitre & McCarthy filed lawsuits Tuesday. Lawyer Frank Pete said that the objective of claims, to establish who was responsible, between local and federal authorities, for the circumstances which led to Lopez Sanchez being on the street, not in prison.

Від імені батьків Джеймс Steinle і Ліз Салліван, юристи з Cotchett Пітр & McCarthy подали позови у вівторок. Адвокат Френк Піт повідомив, що мета позовів, встановити, хто несе відповідальність, між місцевими і федеральними органами влади, за обставини, які призвели до Лопес Санчес будучи на вулиці, а не у в'язниці.

Лопес Санчес, який був депортований п'ять разів, звільнений шерифом Mirkarimi з в'язниці в квітні, відхиливши прохання ICE, щоб продовжити висновок, посилаючись на міський закон.

Місто Сан-Франциско не зробив «абсолютно нічого, щоб запобігти подібному з іншими людьми», - заявив брат загиблої Кейт, Бред Steinle на прес-конференції у вівторок на сходинках мерії Сан-Франциско. «Ми вичерпали всі наші шляхи, і ми розчаровані. Ми тут, щоб переконатися, що зміна зроблено ».

Смерть Кейт Steinle минулого місяця, убитої Лопес Санчес, стала обличчям національної дискусії з нелегальної імміграції. Вбивство викликало загальнонаціональну дискусію й інтенсивні суперечки в цій дискусії, отримавши високу оцінку одних і найжорстокіше наругу інших, за обмеження співробітництва між місцевими правоохоронними органами і федеральними імміграційною владою.Read more... )
polvic: (Default)


Photo: polvic01

В неділю, 30 серпня, в Сан-Франциську відбулася урочистість з нагоди Дня Незалежності України. Декілька сотень українців, та їх гості, з прапорами України, у вишиванках, зібралися в Golden Gate Park, щоб відзначити одне із головних свят країни.

On Sunday, September 30, in San Francisco there was a celebration on the occasion of Independence Day of Ukraine. Several hundred Ukrainian and their guests, with flags of Ukraine, embroidery, gathered in Golden Gate Park, to celebrate one of the main festivals of the country.
Traditionally, the celebration opened Anthem of Ukraine, and then, sent by the Christian tradition prayer for peace in the country. On greeting the audience zvernyvsya Vice-Consul of the Consulate of Ukraine in San Francisco. Master of Arts prepared a concert.

Традиційно урочистості відкрили Гімном України, а після, за християнським  звичаєм відправили молебен за мир в країні. З привітанням до присутніх звернувся віце-консул Консульства України в Сан-Франциську. Майстри мистецтв підготували святковий концерт.

Жовте-блакитне серце нашої матінки-України вже 24 роки б`ється в такт із серцями нас - українців. І з нагоди дня народження річниці проголошення Незалежності держави по всій її території та за кордоном, де живуть українці, пройшли урочисті заходи з метою вшанування подвигу борців за свободу та незалежність України, а також громадян, які сьогодні відстоюють суверенітет та теріторіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією, утвердження у громадян почуття патріотизму та гордості за свою Вітчизну, засновану, зокрема, на державницьких традиціях Київської Русі, Української козацької держави, Української Народної Республіки.

Read more... )
polvic: (Default)


Photo: polvic01

Сотни протестующих, против произвола полиции прошли маршем от 24th/Mission до здания Mission Police Station Сан-Франциско в воскренье, 23 августа. Организаторы и участники повсеместных митингов требуют от полиции, прекратить убийства цветного населения, призывают справедливого правосудия над полицейскими, от действия которых погибли люди.

Hundreds of protesters, against the tyranny of the police marched from 24th / Mission to Mission Police Station Building San Francisco voskrene, August 23. Organizers and participants of widespread demonstrations require police to stop the killing of people of color, calling for fair trial over the police, the action of which people died.
Bay Area artists will take part in a nationwide mass movement #RiseUpOctober, which will be held in New York on 22-24 October, joined the families of those killed by police, immigrants, activists and artists.

Повод для протеста - очередное убийство, совершенное полицейским. Жертва 18-летний черный парень. Причем, произошло это буквально по соседству с городком Фергюсон, где белый офицер полиции застрелил афросмериканца Майкла Брауна, с чего в США началась общенациональная волна выступлений. В Кливленде застрелен 12-летний черный мальчик, в Финиксе - афроамериканец, емкость с таблетками в кармане у которого полицейский принял за пистолет, а в Нью Йорке большое жюри не предъявило ни одного обвинения белому полицейскому, задушившему во время задержания чернокожего Эрика Гарнера, отца шестерых детей.

Художники Bay Area примут участие в массовом общенациональном движении #RiseUpOctober, которое пройдет в Нью Йорке 22-24 октября, присоединившись к семьям убитых полицейскими, иммигрантов, активистов и художников.

Read more... )
polvic: (Default)


Photo: polvic01

Представники української діаспори, Генеральний консул України в Сан-Франциско Сергій Альошин, були присутні в День Незалежності України, 24 серпня, на піднятті прапора України на будівлі мерії в Сан-Франціско.

Representatives of the Ukrainian diaspora, Consul General of Ukraine in San Francisco Sergey Aleshin, attended the Independence Day of Ukraine on August 24, the raising of the flag of Ukraine ot City Hall in San Francisco.
This year Ukraine celebrates Independence Day, not as in past years. Everything that happened in the county recently - Square and heroic Heavenly hundred, betrayaland knife in the back of the neighbors  who once called brothers, united people. The word «independence» for Ukrainian ceased to be hollow. Now they are proud of and protect.

«Від імені колективу Генерального консульства України в Сан-Франциско щиро вітаю всіх українців з 24-ю річницею Незалежності України!, - говориться у Привітанні  Генерального консула  в Сан-Франціско  Сергія Альошина  Українській громаді  з нагоди Дня Неалежносі України.
24 серпня українці в усьому світі відзначають 24-у річницю проголошення  незалежності України, річницю об`еднання українського суспільства  навколо найважливішої справи захисту  та зміцнення  нашої державності, день, коли вшановуватиметься  подвиг борців за свободу та незалежність України, а також громадни, які сьогодні відстоюють суверенітет та теріторіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією. Саме в цей день маємо згадати виховане століттями в українського народу почуття патріотизму та гордості  за свою Вітчизну, засновану, зокрема, на дежавницьких традиціях Київської Русі, Української козацької держави (Гетчманщини) й Українських Народних Республік, й вшанувати нинішних захисників Вітчизни, які є яскравим прикладом незламності, мужності й палкої відданості укаїнській  Нації та Батьківщини.

В цей особливий день, як ніколи гостро постає відчуття невідворотності прийнятих непростих, але вкрай важливих політичних й соціально-економічних рішень, спрямованих на реальне реформування країни, викорінення застарілої корупції, задля кращого життя в квітучій європейській Україні.

Щиро бажаю Вам, дорогі українці, миру та любові, міцного здоровя, злагоди та незмінного оптимізму, бачити нову, потужну та успішну державу, в якій головною цінністю є права та свободи Людини!»

Цього року Україна відзначає Демь Незалежності не як в минулі роки. Все, що відбулося в країні за останній час - Майдан і героїчна Небесна сотня, зрада і ніж у спину від сусідів, яких колись називали братами, згуртувало народ. Слово «незалежність» перестало бути для українців порожнім звуком. Тепер їм є чим пишатися і що захищати.Read more... )
polvic: (Default)


Photo: polvic01

В воскресенье, более 25000 бегунов приняли участие в 38-м Сан-Франциско Марафоне, - полный (26,2 мили) в Сан-Франциско и двойной марафон (52,4 мили). Мероприятие также включало 5км и два полумарафон забега.

On Sunday, more Than 25,000 runners participated in the 38th running of The San Francisco Marathon, San Francisco`s only full (26,2 miles) and double marathon  (54,4 miles) races. The event also included  a 5K and two half-maratyhon races.

This was the first year The San Francisco Marathon was officialy sanctioned  as a USA Track & Field qualifier race for the 2016 Olympic Team Trials but no runners qualified for the Olympic trials.


Сан-Франциско марафон проводится каждый год - за исключением в 1988 году - начиная с 1977 года. Марафон Сан-Франциско является  одним из самых популярных и самых известных марафонов в мире.

Мужской марафон:
1. Крис Моско, 29, Сан-Франциско, Калифорния, 2:26:22
Моско победил в несколько марафонов Северной Калифорнии, в том числе марафонов Окленд и Напа.
2. Бенджамин Эверсоул, 22, Кастро-Вэли, Калифорния, 2:29:13                          
3. Хорхе Маравилла, 37, Mill Valley, Калифорния, 2:29:39

Женский марафон:
1. Анна Бретань, 30, Беркли, Калифорния, 2:49:41 Это третья TSFM победа Бретань подряд.
2. Девон Янко, 33, Сан-Ансельмо, Калифорния, 2:56:25
3. Джоанна Рейес, 23, Сан-Хосе, Калифорния, 3:00:49

Знаменитый марафон проходит через мост Зотые Ворота. Дистанция представляет собой кольцо , бегуны стартуют в 5:30 утра от Ферри Билдинг, пробегают Рыбацкую пристань, исторический парк Акватик и парк «Золотые Ворота» - и финишируют там же, где начинали забег. Все забеги в Сан-Франциско известны своей холмистой трассой: город стоит на холмах, для того чтобы подняться на мост, приходится преодолеть значительный подъем.

Марафонцы собрали более $200,000 в благотворительных партнеров. Забеги завершились на Embarcadero и Mission, проходивший через весь город.


Next Photo... )
polvic: (Default)


Photo: polvic01

Если кандидат в президенты США Трамп проводит встречи с избирателями, в заполненных залах, то противники социалисты, родственники русских коммунистов, организовавшие протестный митинг в воскресенье, 19 июля, на одном из оживленных перекрестков Mission-16 Street на выходе из BART (Метро), были в количестве десятка активистов. Заготовленные лозунги и постеры сайта социалистов ANSWERcoalition.org, поддерживаемого русские банды оккупантов-террористов в Донбассе и Крыму, оставались сложенные на месте собрания, в надежде, что они попадут в руки.

The action was in San Francisco against the US presidential candidate Donald Trump endorsed a dozen protesters.
During The Donald`s presidential announcement, he made the now-famous comment the United States is not receiving the *best* people from Mexico, but instead people who are bringing *problems*, including *rapists*, *crime*, and *drugs*- although his stipulated *some, I assume, are good people.* Right on cue, Kate Steinle of San Francisco was murdered by Francisco Sanchez, an illegal immigrant who was deported five times but chose to return to the City by the Bay because of that liberal city`s Sanctruary City policies.

В июне Дональд Джон Трамп объявил о вступлении в президентскую гонку в США. Экстравагантный миллиардер Трамп ведет дела в сферах недвижимости, гостиничного бизнеса, индустрии развлечений, производстве одежды и модных аксессуаров. Дональд Трамп уже в третий раз заявляет о своей готовности баллотироваться в президенты. Подобные заявления он делал в 2008 и 2012 годах, но позднее отказывался от своих обещаний и свою кандидатуру не выдвигал.

16 июня Дональд Трамп официально заявил о своем намерении баллотироваться в президенты США от Республиканской партии. В своем первом предвыборном выступлении Трамп пообещал снова сделать Америку великой державой и возродить американскую мечту.
Миллиардер заявил о том, что ядерный потенциал, которым располагает Вашингтон, устарел, оборудование 30-летней давности требует замены.

Среди республиканцев о желании участвовать в борьбе за высший государственный пост ранее уже заявили  сенаторы Тед Круз, Рэнд Пол, Марко Рубио, экс-губернатор штата Арканзас Майк Хакаби, нейрохирург Бен Карсон, бывший губернатор штата Нью-Йорк Джорж Пятаки, бывший сенатор от штата Пенсильвания Рик Санторум  и экс-глава компании Hewlett Packard Карли Фиорина. Один из фаворитов гонки, Джеб Буш, объявивший о своих планах участвовать в выборах, уже пообещал «поставить Россию на место», что подразумевает суда за совершенные преступления главаря-правителя Росси.

Политические убийства, совершенные внутри России, не раскрываются. Причем погибают только политические противники многолетнего правителя. Санкции США и Евросоюза, введенные российскому режиму, совершившего оккупацию украинского Крыма и развязавшего войну русскими бандами террористами в Донбассе, погибших свыше пяти тысяч в боях с украинской армией, начали отрезвлять зачумленный русский народ, 85 процентов которых поддержали главаря России начать войну и убийства в Украине.

Кандидат в президенты США Рэнд Пол, который всегда придерживался политики невмешательства, «на этот раз не смог вынести вторжения Путина на Крымский полуостров, принадлежащий Украине», и присоединился к своим однопартийцам по Республиканской партии в их призывах «наказать» российского главаря.

Next Photo... )

Profile

polvic: (Default)
polvic

April 2016

S M T W T F S
     12
3 4 567 8 9
1011 1213141516
17 1819 20212223
24252627282930

Syndicate

RSS Atom

Page Summary

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 19th, 2017 08:36 pm
Powered by Dreamwidth Studios